درباره ما

ما که هستیم

شرکت فرش هرمان از صاحب سبک ترین شرکت های نوپا با کادر مدیریتی مجرب با سالها تجربه در زمینه تولید ، فروش و صادرات فرش ماشینی بوده که از بهترین مواد اولیه و به روزترین ماشین آلات در جهت تولید محصولات خود استفاده میکند.این شرکت همچنین در خط تولید خود صاحب پیشرفته ترین دستگاههای آهار و تکمیل فرش بوده که در این زمینه کاملا بی رقیب می باشد.
تولیدات این شرکت اعم از فرشهای ۱۲۰۰،۷۰۰ و ابریشم های دست بافت گونه می باشد که از بهترین کیفیت به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک این برند را متمایز می کند.
این شرکت توانسته در مدت زمان کوتاهی استاندارد های لازم رو در زمینه تولید کسب نماید.

چرا فرش هرمان

ما همواره با تکیه بر شعار پیشتاز در کیفیت و نو آوری به دنبال راهها ، الگوها ، استانداردها و فن آوری های جدیدی برای بکارگیری و ارتقاء‌ سطح منابع ارزشمند انسانی ،‌ مالی ، ماشین آلات و تکنولوژی ‌به منظور ارتقاء کیفیت ، بهره وری و سودآوری بیشتر در سازمان با حفظ محیط زیست و همچنین ایجاد زندگی بهتری برای هموطنان و مشتریانمان هستیم . رسالت ما افزایش ارزش و محبوبیت شرکت نزد مشتریان ،‌ کارکنان ، تامین کنندگان و سهامداران است که این امر از طریق عرضه محصولات ارزنده و بهترین فرش در ایران و بازارهای خارجی ( پنج قاره جهان )

تیم ما

خبرنامه

با عضویت درخبرنامه از جدیدترین فرش ها با خبر شوید

منو
بسته
×